نمایندگی پنل پیامک

با دریافت نمایندگی پنل پیامک میتوانید به صورت آنلاین و کاملا مستقل(سایت و لوگو اختصاصی) پنل پیامک بفروش رسانده و درآمد کسب کنید.باتوجه به تقاضای بالای کسب و کار ها و سایر ارگان ها برای ارسال پیامک میتوانید با جذب آن ها به راحتی درآمد کسب کنید.مزیت دیگر نمایندگی پنل پیامک این بوده که نیاز به مهارت خاصی نخواهید داشت و تمامی ابزار ها و امکانات از سمت ما در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نحوه درآمد نماینده

هرچه کاربران شما افزایش پیدا کند میزان ارسال پیامک به تدریج افزایش خواهد یافت.اگر در کمترین حالت ممکن کاربران شما در روز 27.000 پیامک ارسال کنند و هر پیامک برای شما 5 تومان سود داشته باشد درآمد ماهیانه شما از این طریق 4 میلیون تومان خواهد بود.

شما میتوانید مشتریان خود را از همه صنف ها جذب کنید.شرکت ها، موسسات،دانشگاه ها، شعب بیمه و ده ها کسب کار دیگر برای تبلیغات کسب کار خود نیاز به پنل پیامک دارند.شما با فروش 24 پنل در ماه حدود 6 میلیون تومان درآمد خواهید داشت.

همچنین شما میتوانید اقدام به فروش نمایندگی پیامک کرده و از این روش درآمد کسب کنید.به این ترتیب علاوه بر سود حاصل از فروش نمایندگی، در مادام العمر از فعالیت و خرید های کاربران نماینده هم سود خواهید برد.

قسمتی از درآمد شما از فروش خط اختصاصی می باشد.هرچقدر شماره اختصاصی فروخته شده رند و تعداد ارقام ش کمتر باشد میزان سود شما بیشتر خواهد بود.با فروش 20 خط با سود متوسط 100 هزار تومان، درآمد حاصله از فروش خط اختصاصی 2 میلیون تومان خواهد بود.

آینده کاری خود را بسازید

نمایندگی طلایی

4میلیون تومان

 • تعرفه هر پیامک 310 ریال
 • ایجاد بی نهایت کاربر
 • ایجاد بی نهایت نمایندگی
 • امکان درج لوگو و کپی رایت
 • درگاه عمومی پرداخت
 • درگاه اختصاصی پرداخت
 • فول امکانات

نمایندگی برنزی

2میلیون تومان

 • تعرفه هر پیامک 350 ریال
 • ایجاد بی نهایت کاربر
 • ایجاد بی نهایت نمایندگی
 • امکان درج لوگو و کپی رایت
 • درگاه عمومی پرداخت
 • درگاه اختصاصی پرداخت
 • فول امکانات

مدیریت کاربران پنل پیامک

با نمایندگی پنل پیامک smspanel کاربران شما به سادگی میتوانند فرم ثبت نام خرید پنل را پر کرده و بلافاصله به صورت آنی پنل خود را دریافت کنند.ما 15 امکان مدیریتی برای شما در نظر گرفته ایم که کار را برایتان آسوده خواهد کرد.

بسته با تعرفه دلخواه بسازید

بر اساس سیاست کاری خود میتوانید بی نهایت بسته بر اساس هزینه اولیه و با تعرفه پیامک دلخواه ایجاد کنید و دسترسی های متفاوت برای هر یک در نظر بگیرید.

شما میتوانید با تعریف هزینه دلخواه برای خطوط اختصاصی، هزینه خرید برای نماینده و کاربر را متفاوت در نظر بگیرید.

برای مدیریت هرچه بهتر سامانه میتوانید دسترسی همکار ایجاد کرده و در اختیار کارمندانتان قرار دهید.شما حتی میتوانید میزان دسترسی هر کاربر را مشخص نمایید.

شما میتوانید درگاه اختصاصی بانک های ملت، پارسیان و درگاه واسط زرین پال را به راحتی به سامانه متصل کنید.

محیط سامانه را برای مشتریان خود شخصی سازی کنید.حتی میتوانید در زمان دلخواه برای کاربرانتان پیام مد نظرتان را اسال کنید.

خودتان بانک مشاغل تهیه کرده اید؟ به راحتی میتوانید برروی سامانه قرار دهید و دسترسی استفاده به مشتریان خود را ایجاد کنید.

به راحتی تمامی فعالیت های سامانه مثل تراکنش ها،ارسال های پیامک، مدارک کاربران و... را بررسی کنید.

با استفاده از فایل راهنما نمایندگی خود را راه اندازی کنید

سوالات متداول نمایندگی

نمایندگی بر روی چه آدرسی قرار می گیرد؟

نمایندگی شما بر روی آدرس اینترنتی دلخواه که می بایست توسط خودتان ثبت شود، قرار می گیرد.

مثال: دامنه www.yourdomain.ir را می توانید ثبت و بر روی DNS های smspanel قرار دهید.

تضمینی بر درآمد و سود نمایندگی وجود دارد؟

خیر، درآمد و سود نماینده کاملا به فعالییت و تبلیغاتی که انجام میگیرد بستگی دارد، در صورتی که نماینده با تبلیغات و معرفی بتواند کاربر جذب کند مطمئنا حاشیه سود قابل توجهی خواهد داشت، همانطور که تعداد زیادی از نمایندگان smspanel درآمد بالای 10 میلیون تومان در ماه دارند.

پشتیبانی کاربران و نمایندگان با اخذ نمایندگی، بر عهده چه کسی است؟

پشتیبانی نماینده و همکاران نماینده بر عهده تیم smspanel است ولی با توجه به ریبرندینگ نمایندگی، پشتیبانی کاربران و نمایندگان نماینده بر عهده نماینده و تیم آن است.

آیا محدودیتی در ایجاد کاربر وجود دارد؟

خیر، شما امکان ایجاد نامحدود کاربر را دارید.

آیا برای شروع کار نیاز به ثبت شرکت هست؟

خیر، در شروع کار و راه اندازی نمایندگی smspanel ، اجبار و نیازی به ثبت شرکت نیست.

در پرداخت آنلاین کاربران و نمایندگان من، اطلاعات و درگاه اختصاصی smspanel نمایش داده می شود؟

خیر، برای انتقال وجه و پرداخت آنلاین، اطلاعات حساب و درگاه بانکی شما نمایش داده می شود، شما می توانید درگاه بانکی خود را از تمامی بانک ها دریافت کنید، همچنین در صورتی که موفق به دریافت ای نماد نشده اید، استفاده از شرکت های واسط پرداخت همچون زرین پال امکان پذیر است.